Kobiece problemy, a plastyka warg sromowych

Kobiece problemy, a plastyka warg sromowych
Wiele kobiet po urodzeniu dziecka czuje dyskomfort jeżeli chodzi o ich narządy płciowe. Wiadomo przecież, że po porodzie metodą naturalną ich miednica staje się delikatnie rozszerzona, a zmianom ulegają również wargi sromowe. Nic więc dziwnego, że tak dużą popularnością wśród kobiet cieszy się ginekologia plastyczna.

Kim jest ginekolog plastyk?

Ginekolog plastyk to specjalista, który zajmuje się przywracaniem piękna narządów płciowych. Popularnym zabiegiem, który wykonywany jest przez tego typu lekarza jest plastyka warg sromowych. Polega ona nie tylko na zmniejszeniu ich rozmiaru, ale w większości przypadków konieczne jest także usunięcie nadmiaru skóry, który wpływa na nieestetyczny wygląd kobiecych narządów płciowych. Należy wiedzieć również o tym, że zabiegi na wargach sromowych dokonywane są nie tylko u kobiet, które przeszły ciąże. Wielokrotnie dochodzi do sytuacji, gdzie kobiety rodzą się z genetycznie dużymi wargami, które nie tylko wyglądają źle, ale także umożliwiają bezbolesne odbywanie stosunków seksualnych.

Szeroki zakres zabiegów

Ginekologia plastyczna to nie tylko plastyka warg sromowych. Ginekolodzy plastycy pomagają też kobietom, które chcą odbudować swoją błonę dziewiczą lub borykają się z innymi kłopotami, takimi jak choćby nadwrażliwość łechtaczki. Od lekarza plastyka, który zajmuje się narządami płciowymi u kobiet wymagać należy profesjonalnego podejścia do każdej pacjentki. Wiadomo przecież, że tego typu konsultacje lekarskie wymagają od kobiety dużych pokładów odwagi. Nie lubimy rozmawiać o swoich chorobach i dolegliwościach, tym bardziej gdy dotyczą tak intymnej sfery naszego ciała. Ginekolog plastyk poza tym, że powinien być świetnym chirurgiem, to w dodatku musi znać podstawy psychologii. Odpowiednie psychologiczne podejście do pacjentki jest tu bowiem połową sukcesu. A jak wiadomo nie od dziś nastawienie psychiczne pacjenta ma ogromny wpływ na jego rekonwalescencje. Im lepiej psychicznie się czujemy, tym większe prawdopodobieństwo, że zabieg przebiegnie bez powikłań. Ważne jest także to, aby nasze rany goiły się błyskawicznie, bez zbędnych utrudnień.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://fapa.pl/potrzeba-predkosci-bezpieczne-rozwiazania-oferuje-sklep-motocyklowy
http://albatros.waw.pl/najlepsze-oprogramowanie-dla-hoteli
http://watergate.czest.pl/warto-wiedziec-temat-pos
http://klubaikido.pl/motocykl-jako-hobby-odwiedz-sklep-motocyklowy

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s